hurriyet com tr
Hürriyet yazarlarından Ayşegül Domaniç Yelçe, köşesinde projemize yer verdi. Yazıyı Ayşegül Domaniç Yelçe adresinden okuyabilirsiniz.

Otizimli çocuklar, fotoğraf makinesiyle buluştu. Yaşam Otizm Derneği ile Bizce Yapım’ın ortak projesinde 13 ile 30 yaş arası otistik bireyler, fotoğraf eğitimi alarak iş dünyasının önde gelen isimlerinin fotoğraflarını çekti. Otizmli çocuklar ve gençler, kendi gözlerinden ve kendi bakış açılarıyla Turkcell Genel Müdürü Kaan sabah gazetesiTerzioğlu, Ağaoğlu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu ve İstanbul Valisi Vasip Şahin gibi ünlü isimleri fotoğrafladı. 5 Ağustos’ta Haliç Kongre Sergi Salonu’nda sergilenecek fotoğraflar satın alınarak gençlerin eğitimlerine destek olunacak. Ahmet Yılmaz, amaçlarını şu sözlerle anlattı: “Gençlerimize destek olmak ve onların içerisinde olduğu bir projeyi hayata geçirmek istedik. Kendi emekleriyle çektikleri fotoğrafları sergileyip içlerinde olan ışığı öne çıkararak onlara destek olmayı hedefliyoruz.

Haberin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

milliyet gazetesi

Milliyet Gazetesi yazarlarından Atılay KANDEMİR’e Cemiyet Hayatı isimli köşesinde ONLARIN GÖZÜNDEN projemize yer verdiği için teşekkür ediyoruz.

Akşam Gazetesi’nde yayınlanan projemiz
“ONLARIN GÖZÜNakşam gazetesiDEN”

Gökhan Yüksel, Nurşen Hançer, Yaşar Gürdamar, Gökhan İşler, Ahmet Yılmaz, Union Ajans, Bizce Yapım

Haberler.com sitesinde yayınlanan Onların Gözünden haberine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yaşam Otizm olarak A Haber bültenine konuk olduk.

yeni çağrı gazetesi
Yeni Çağrı Gazetesi’ne projemize ve bizlere verdiği destek için teşekkür ediyoruz.